Příběh o vzniku značky GadoGado

Kdo jsme

Jsme parta bláznů vyrobených v Československu, která se rozhodla proměnit jeden sen v realitu. Žijeme pod heslem "You dream it, we live it". A přesně s tímhle motem, jsme se pustili do projektu, který má za cíl dělat svět a hlavně Tebe krásnější.

Projekt Gado Gado je inspirovaný řemeslnou zručností obyvatel naší zamilované jihovýchodní Asie. Všechny naše produkty  jsou navrhnuté i vyrobené s láskou, ručně přímo na Bali.

detail gado

Hodně nám záleží na ochraně životního prostředí a tak při výrobě nepoužíváme žádné produkty ze zvířat. Pracujeme na tom, abychom brzy mohli představit kolekci vyrobenou kompletně z recyklovaných materiálů.

Prostřednictvím tohoto projektu Vám chceme dát zažít kousek ráje, který se jmenuje Bali a my máme to štěstí, že ho na malou chvíli můžeme nazývat domovem.

bali plaz

O co nám jde

GadoGado.cz je značka módních doplňků, která vznikla v létě roku 2015. V současné chvíli se zaměřujeme na náš domovský, tedy Česko-Slovenský trh a přinášíme rozmanitou kolekci od obalů na počítače, kosmetických tašek, dámských kabelek, až po praktické kapsičky na cestovní doklady a platební kartyPři navrhování celé kolekce se snažíme klást důraz na jednoduchost a praktičnost. Všechny produkty vyrábíme zodpovědně v malé, rodinné továrně přímo na Bali. V Číně by to asi šlo i levněji, ale nás baví podporovat lokalní komunitu za férových podmínek.

sici stroj

Proč byste nás měli podpořit a nakupovat u nás?

  • Každý kousek je ručne vyrobený originál. Jako Ty!
  • Děláme to zodpovědně a udržitelně!
  • Máme na srdci ochranu přírody!
  • Šijeme jen ze syntetických materiálů a jsme #Animalfriendly!
  • No a taky potřebujeme našetřit na letenky zpátky domů! :)

Jsme taky dost sociální, takže si můžete přidat náš  Instagram a Facebook, hashtag je #GadogadoCZ a neuniknou Vám tak žádné novinky.

Ale bacha, je to na vlastní nebezpečí, sdílíme často fotky z našeho ráje a může Vás to trochu štvát :-)

juli bali

Jestli jste to dočetli až sem, tak díky, vážíme si Vašeho zájmu. :) 

Děkujeme, tým Gado Gado

Julka, Pavel & Lukas


Compare